Medytacja a stan cery

Medytacja a stan cery

Jeśli myślisz o głębokiej medytacji, są szanse, że twój umysł przywołuje obraz mnicha Zen siedzi ze skrzyżowanymi nogami i kontemplując wszechświat. Który jest zdecydowanie jeden sposób, aby przeżyć głęboki stan medytacyjny. Ale dla nas, zwykłych śmiertelników, którzy nie masz czas życia spędzić właśnie rozważając, czy istnieje inny sposób?

Oczywiście, można ćwiczyć przez wiele lat. Ale, na szczęście, istnieją inne techniki medytacyjne głęboko, że nie biorą to, co wydaje się wiecznością, aby osiągnąć swoje wyniki.

Nowoczesna technologia sprawia, że ??jest to dość łatwe zadanie, aby zobaczyć, jakie wzory są produkowane w mózgach ludzi, którzy są medytacji głęboko.

Nowoczesna technologia pozwala nam na znalezienie nowych sposobów namówić nasze mózgi w tym samym stanie, ale bez tych wszystkich latach praktyki zaangażowanych w bardziej tradycyjnych metod.

Najlepszym sposobem, że odkryliśmy do tej pory jest to metoda nazywa porywania fal mózgowych. Wiąże się to z różnych „uderzeń” są odtwarzane, zazwyczaj maskowane przez szum deszczu lub innych naturalnych dźwięków. Te rytmy zachęcają nasz mózg naturalnie wsunąć do tego samego stanu głębokiej medytacji, jako tego doświadczenia przez mnichów Zen i innych medytujących całe życie.

Technologię tę wykazano, aby wywołać ten sam stan głębokiej medytacji, że będzie inaczej trwać wiele lat do osiągnięcia. Dobrą wiadomością jest to, że nas, zwykłych śmiertelników może to zrobić jedynie poprzez słuchanie specjalnie przygotowanej MP3 lub CD. Z żadnym innym wysiłku w ogóle.

Oczywiście, trzeba być ostrożnym, że tor słuchasz został profesjonalnie – jest to jeden obszar, w którym na pewno nie chce być po prostu pobrać utwór z losowo obcy – ale poza tym, nie ma nic skomplikowanego zaangażowany.

Aby sprawdzić tę technikę głębokiej medytacji po prostu kliknij tutaj.

Artykuł dzięki: