Odzywki – ile trzymac na wlosach

Odzywki - ile trzymac na wlosach

Kiedy ludzie doświadczają intensywne reakcje emocjonalne, zwłaszcza jeśli są zaniepokojeni, ich ciała ssaków czasem reagują tak, jakby jest „żywcem” i przejść przez martwego procesu odtwarzania.

W najlepszym wypadku może chcą położyć, aby umożliwić reakcję emocjonalną, aby przejść przez nich. W „najgorszym” mogą czuć się tak, jakby sześć par rąk są przeciągając je na podłogę wbrew ich woli – ich ciało czuje się coraz cięższe, a mięśnie stają się coraz trudniej się poruszać.

Innym częstym objawem jest, gdy spojrzeć na swoje ręce wydają się być odłączony od ciała (stąd „rozłączenie” część) .

To nie jest niebezpieczny stan być w stanie, chyba że regularnie – ale jest niepokojąca, gdy to ma miejsce po raz pierwszy. Proponuję skontaktować się z lekarzem, żeby upewnić się, że to co to jest. sama ich pewność wystarczy czasem pomóc tej Pass State.

rozwścieczony Bezradność

Czasami ludzie doświadczają środowiska nie mają bezpośredniej kontroli nad i czuć tłumione i „zgniecione” w nich, ale z jakiegoś powodu osobistych są zmuszone do pozostania w tych środowiskach. Albo tracą środowiska (np stosunku miłości) czuli się niezbędna, aby być szczęśliwym i środowiska im zabrane.

Stają się one uczulone na sytuację i niezwykle emocjonalne i wściekły na życie. Nie może być konkretny cel lub przyczyny, ale w zasadzie jest to „na życie”. Czują rozpaczliwa chęć wrócić coś stracił (gniew) obok stanie nie jest w stanie uzyskać utracone rzeczy tylną (bezradność).

Kiedy dzieci to zrobić nazywamy go furia; gdy dorośli to zrobić nazywamy to niebezpieczne, nie do przyjęcia i uwagę szukając „Drama queen / King ‚zachowanie. Ta odpowiedź jest bardzo mocna – tak silni ludzie czasem próbują popełnić samobójstwo, aby wykazać, jak silne jest to dla nich.

Osoba czuje się one wielokrotnie uderzając w mur w ważnej dziedzinie ich życia i może wykazać to publicznie, rzucając się na podłogę – mogą to zrobić publicznie, ponieważ czują inni trzymać rozwiązania ich problemu.

Artykuł dzięki: