Czy powinno sie opalac podczas ciazy

Czy powinno sie opalac podczas ciazy

Wszystkie gwiazdy Hollywood to robią, ale dlaczego nie można dowiedzieć się, czy opalania brzuch podczas opalania jest bezpieczny dla Ciebie i Twojego dziecka?

A garbowane ciała i opalony brzuch jest uważany sexy, nie wspominając, że sprawia, że ??wyglądasz chudszy, ale nie jesteś ryzykując tylko siebie, ale jesteś zdrowie dziecka, jak również podczas opalania w promieniach UV.http://torby.pro/oferta/torby-lakierowane/180-x-80-x-220-mm

Dłuższe przebywanie na słońcu podczas opalania może zwiększyć wewnętrzną temperaturę ciała kobiecego, co z kolei może zwiększyć temperaturę płodu. Wysoka temperatura może spowodować uszkodzenie mózgu, jeśli ona pozostanie wystarczająco długo pod słońcem.

Opalanie może zwiększyć hormonów w ciąży kobiet, głównie estrogenów; może zwiększać ryzyko ostuda lub maski ciąży. Są ciemne plamy, które pojawiają się na czole i przez nos; oni mogą lub nie mogą zniknąć po ciąży.

Te dwa czynniki mogą nie pozostawiają wyboru dla kobiet w ciąży, ale na sztuczną opaleniznę i unikać opalania. Nie ma zbyt wiele badań na wpływ łóżek opalających i garbarzy własny przynajmniej nie przez dłuższy okres czasu – szczególnie dla kobiet w ciąży.

Choć łóżka opalające nie przegrzewać kobiet w ciąży jak opalania, to nadal ma taki sam wpływ na przedwczesne starzenie się skóry i raka skóry.

Innym sposobem na tan unikając Opalanie jest stosowanie kremów do opalania, płyny i spraye. Produkty te są dostępne i mogą być wykorzystywane przez cały rok. Wadą tych produktów jest to, że zawierają one dihydroksyaceton (DHA), który jest wchłaniany przez skórę, a następnie do płodu przez łożysko. W zależności od wielkości i częstotliwości używanej przez matkę, wysokość absorpcji i przekazywania do płodu zmienia się także. produkty opalające takie jak kremy i płyny zawierające (DHA) nie chroni matkę przed promieniami UV albo pochodzących z garbowania łóżka sztucznie lub naturalnie z opalania. Dlatego to jest zawsze ważne, aby korzystać z ochrony przeciwsłonecznej dla ochrony.

Bardzo ważne jest dla Ciebie, jeśli jesteś w ciąży, kobiet, aby zrozumieć te zagrożenia i chronić się przed promieniami UV lub ciepła podczas opalania. Zawsze trzeba pozostać nawilżona i pić tyle wody, minimalizacji narażenia na działanie promieni słonecznych, aby uniknąć przegrzania i używać tyle ochrony przeciwsłonecznej, aby zmniejszyć uszkodzenia skóry.

Uzyskaj więcej wskazówek, jak bezpiecznie opalać, samoopalacz balsamy i ciąży, a jeśli Tans Spray są bezpieczne w czasie ciąży, a wszystko opalania HQ.

Artykuł dzięki: